Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry











| Minimum Order Quantity | 5500 Piece |
| Color | Red |
| Usage/Application | Tomato Ketchup Bottles |
| Packaging Type | Packet |
| Cap Type | KETCHUP CAPS |
| Shape | Round |
| Design | Screw Cap |
| Brand | PLAIN CAPS |
| Diameter | 31 mm |
| Is It Recyclable | Recyclable |
| Material | Plastic |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Diameter | 38 mm |
| Capacity | 100 ml |
| Color | White |
| Material | HDPE |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details