Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Neck Size | 21-30 mm |
| Diameter | 28 MM |
| Color | White |
| Brand | shivam packaging |
| Dimensions | 28 MM |
| Packaging Type | PLASTIC BAG |
| Shape | Round |
| Packaging Size | 10000 |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Diameter | 25 mm |
| Color | White |
| Material | Polyethylene |
| Usage/Application | Sanitizer |
| Shape | Mushroom |
| Bottle Type | Juice Bottle |
| Is It Recyclable | Recyclable |
| Type Of Cap | Bottle Cap |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 20000 Piece |
| Diameter | 28 mm |
| Color | White |
| Material | Polypropylene |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | SHIVAM PACKAGING |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 20000 Piece |
| Diameter | 25 mm |
| Color | White |
| Usage/Application | BOTTLE |
| Brand | SHIVAM PACKAGING |
| Dimensions | 25 MM |
| Packaging Type | PLASTIC BAG |
| Shape | ROUND |
| Packaging Size | 10000 PCS |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 20000 Piece |
| Color | White |
| Usage/Application | pharma |
| Brand | SP |
| Neck Size | 25mm |
| Dimensions | 25mm |
| Material | Plastic |
| Packaging Type | plastic bag |
| Packaging Size | 10000pcs |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Usage/Application | DISH WASH |
| Material | PET |
| Color | TRANSPARENT |
| Shape | Round |
| Design | Pull-Push Caps |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | HDPE |
| Packaging Size | 680 |
| Features | Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details







| Diameter | 38 mm |
| Color | White |
| Material | HDPE |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Mushroom |
| Bottle Type | Soda Bottle |
| Is It Recyclable | Recyclable |
| Type Of Cap | Screw Cap |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 30000 Piece |
| Diameter | 25 mm |
| Material | Polypropylene |
| Usage/Application | Sanitizer |
| Shape | Round |
| Brand | SHIVAM PACKAGING |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 25000 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Material | PP |
| Shape | ROUND |
| Usage/Application | Syrups Medicine |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 2400 Piece |
| Cap Type | Screw Cap |
| Material | Steel |
| Neck Size | 53 mm |
View Complete details




| Neck Size | 21-30 mm |
| Diameter | 25 mm |
| Color | White |
| Brand | shivam packaging |
| Dimensions | 25 mm |
| Shape | Round |
View Complete details

| Color | WHITE |
| Material | HDPE |
| Dimensions | 28 MM |
| Cap Type | SEAL CAP |
| Shape | ROUND |
| Size/Dimension | 28 MM |
View Complete details