Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Color | White |
| Size | 100 ML |
| Material | HDPE |
| Cap Type | Pump Sprayer |
| Shape | round |
| Design Type | ROUND |
View Complete details









| Minimum Order Quantity | 1075 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Neck Size | 25 mm |
| Shape | Round |
| Color | Transparent |
| Features | Reusable, Leak Proof, Recyclable |
| Usage and Applications | Room Fresheners, Household Cleaners, Perfumes and Fragrances, Medicine and First Aid, Hand Sanitizers, Art and Craft |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details