Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry







| Capacity | 1000 ml |
| Material | Hdpe |
| Color | WHITE |
| Size | 1000 ML |
| Shape | ROUND |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Cap Type | Screw Cap |
| Neck Diameter | 32 mm |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Recyclable, Reusable |
| Usage and Application | Household and Cleaning Products |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 1 litre |
| Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Cap Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Recyclable, Reusable |
| Usage and Application | Household and Cleaning Products |
View Complete details








| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | HDPE |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 1 L |
| Usage/Application | Detergent Storage |
| Cap Type | Screw Cap |
| Cap Color | Blue |
| Height | 13 inch |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 1 L |
| Cap Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Reusable, Recyclable |
| Usage and Application | Household and Cleaning Products |
| Country of Origin | Made in India |
| SHAPE | SQUIRE BOTTLE |
| TYPE | HDPE |
| SIZE | 1000 ML |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | HDPE |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | White |
| Capacity | 1000ml |
| Usage/Application | Liquid Detergent Storage |
| Cap Type | Screw Cap |
View Complete details