Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry













| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 150 ml |
| Country of Origin | Made in India |
| material | hdpe |
| used | pharma |
| cap type | screw cap |
| shape | round |
View Complete details














| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Country of Origin | Made in India |
| material | hdpe |
| shape | round |
| cap type | flip top cap |
| used | pharma |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Storage Material | tablet for medicine |
| Color | White |
| Size | 60 cc |
| Type | flip top cap |
| Usage/Application | pharma |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Country of Origin | Made in India |
| material | hdpe |
| used | pharma |
| cap type | screw cap |
| colour | black, white |
View Complete details














| Minimum Order Quantity | 1800 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Features | Reusable, Recyclable, Leak Proof |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Usage and Application | Personal Care Products |
| Country of Origin | Made in India |
| cap type | flip top cap |
| material | hdpe |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Country of Origin | Made in India |
| material | pp pet |
| colour | transparent, white and black |
| capacity tablet | 60 tablet |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Country of Origin | Made in India |
| material | pp pet |
| cap type | screw cap |
| used | pharma |
View Complete details

View Complete details