Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Capacity | 10ML TO 50ML |
| Usage/Application | Industrial |
| Material | PP MAS |
| Packaging Type | PLASTIC BAG PACK |
| Shape | ROUND |
| Brand | SHIVAM PACKAGING |
| Packaging Size | 20000 PCS |
| Color | TRANSPARENT |
| Size | 50 ML |
View Complete details














| Minimum Order Quantity | 30000 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Diameter | 38 mm |
| Color | Blue |
| Material | Polypropylene |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details








| Minimum Order Quantity | 25000 Piece |
| Capacity | 30 ml |
| Material | PP |
| Shape | ROUND |
| Country of Origin | Made in India |
| BRAND | SHIVAM PACKAGING |
View Complete details