Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Neck Size | 24 mm |
| Shape | Round |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Usage | Bottle Trigger |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Neck Size | 28 mm |
| Capacity | 500 ml |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Cap Type | Pump Dispensers |
| Neck Diameter | 28 mm |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Reusable, Recyclable |
| Usage and Application | Chemical Packaging |
View Complete details