Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry





| Capacity | 250ml |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Cap Type | Screw Cap |
| Neck Diameter | 28 mm |
| Pattern | Plain |
View Complete details

| Minimum Order Quantity | 1000 Bottle |
| Capacity | 1 L |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Cap Type | Screw Cap |
| Neck Diameter | 24 mm |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Recyclable, Reusable |
| Usage and Application | Personal Care Products |
View Complete details