Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry




| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Color | White |
| Container Material | PP |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Features | Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Capacity | 50 ml |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Capacity | 25 ml |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Container Material | Metal |
| Cap Type | Screw cap |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Container Material | Metal |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Features | Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Material | PET |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details







| Capacity | 100 ml |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Capacity | 100 ml |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Capacity | 50 ml |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Capacity | 25 ml |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Features | Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details








| Minimum Order Quantity | 50000 Piece |
| Capacity | 10 g |
| Color | Blue |
| Plastic Type | PP |
| Cap Type | Screw Cap |
| BRAND | KAJAL PET CONTAINERS |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 3050 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Color | Black |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Leak Proof |
| BRAND | SHIVAM PACKAGING |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| BRAND | SHIVAM PACKAGING |
| SIZE | 50 GM |
| CAPACITY | 60 ML |
| MATERIAL | ALUMINIUM |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Country of Origin | Made in India |
| BRAND | SHIVAM PACKAGING |
| CAPACITY | 100 GM |
| MATERIAL | METAL |
| USE | WEX FILLING |
View Complete details