Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Color | White |
| Size | 100 ML |
| Features | Recyclable |
| Design Type | ROUND |
| Shape | Round |
| Cap Type | Pump Sprayer |
| Material | HDPE |
View Complete details









| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | Plastic |
| Shape | square |
| Cap Type | square |
| Size | 100 |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Capacity | 100 ml |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Snap On Cap |
| Shape | Round |
| Features | Recyclable |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details