Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry






| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | PET |
| Materials | PET |
| Color | WHITE |
| Packaging Type | BOX |
| Cap Type | FLIP TOP CAP |
| Shape | ROUND |
| Brand | SHIVAM PACKAGING |
| Design Type | ROUND |
View Complete details














| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Material | Plastic |
| Operation Mode | Manual |
| Finish | Solid |
| Brand | Shivam Packaging |
| Shape | Round |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 500 ML |
| Packaging Type | PLASTIC LINER PACK |
| Color | TRANSPARENT |
| Shape | CYLINDER |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Design Type | Standard |
| Usage | Handwash |
| Size | 500 ML |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 100 ML |
| Material | PET |
| Color | TRANSPARENT |
| Packaging Type | BOX PACKING |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details









| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100ml |
| Material | HDPE |
| Shape | Round |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Color | WHITE |
| Usage | Shampoo |
| Design Type | Standard |
| Cap Size | 19MM |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Capacity | 200 ml |
| Materials | HDPE |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Screw Cap |
| Pattern | Plain |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | PET |
| Packaging Type | LINER PACK |
| Color | WHITE |
| Cap Type | FLIP TOP CAP |
| Shape | ROUND |
| Brand | SHIVAM PACKAGING |
| Sealing Type | SIMPLE |
| Design Type | PLAIN |
View Complete details














| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Brand | Motomax |
| Packaging Size | 250 ml |
| State/Form | Liquid |
| Packaging Type | Bottle |
| Packaging Material | HDPE BOTTLE |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details