Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry









| Minimum Order Quantity | 20000 Piece |
| Capacity | 10 g |
| Color | Green |
| Plastic Type | PP |
| Cap Type | Screw Cap |
| BRAND | KAJAL PET |
View Complete details








| Minimum Order Quantity | 15000 Piece |
| Capacity | 25 g |
| Color | White |
| Plastic Type | PP |
| Cap Type | Screw Cap |
| BRAND | KAJAL PET CONTAINERS |
View Complete details



| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Color | White |
| Container Material | PP |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Features | Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 50 ml |
| Color | White |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Leak Proof |
View Complete details