Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry







| Minimum Order Quantity | 3150 Piece |
| Capacity | 200 ML |
| Container Material | PP |
| Cap Type | Screw cap |
| Shape | Round |
| Country of Origin | Made in India |
| TYPE | pp material |
| use | cosmetic cream |
View Complete details














| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Color | Multicolor |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Leak Proof |
View Complete details









| Capacity | 25 g |
| Cap Type | Screw Cap |
| Color | Blue |
| Plastic Type | PP |
| brand | kajal pet containers |
View Complete details









| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Usage/Application | CREAM FOR CLEAR DASK BOARD |
| State/Form | Liquid |
| Packaging Type | Bottel |
| Features | Leak Proof |
| Color | WHITE |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details














| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 500 ml |
| Color | White |
| Shape | Cylindrical |
| Material | Polypropylene (PP) |
| Cap Type | Screw Cap |
| Features | Leak Proof |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Food Grade |
| Usage and Application | Personal Care Products |
View Complete details