Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry









| Capacity | 100 ml |
| Material | HDPE |
| Packaging Type | PLASTIC LINER PACK |
| Color | BLACK & WHITE |
| Cap Type | FLIP TOP CAP |
| Design Type | ROUND |
| Shape | ROUND |
| Brand | SHIVAM PACKAGING |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 250 ml |
| Color | Pink |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Features | Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
| MATERIAL | HDPE |
| NACK SIZE | 25 MM |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Color | White |
| Shape | Cylindrical |
| Cap Type | Pump Dispensers |
| Neck Diameter | 24 mm |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Reusable, Recyclable |
| Usage and Application | Personal Care Products |
View Complete details