Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 25000 Piece |
| Diameter | 24 mm |
| Color | White |
| Material | Polypropylene |
| Usage/Application | Shampoo |
| Shape | Round |
| Brand | SHIVAM PACKAGING |
| Is It Recyclable | Recyclable |
| Neck Size | 24MM |
| Packaging Type | BAG |
View Complete details




| Color | White |
| Material | HDPE |
| Usage/Application | Hair Oil |
| Shape | Round |
| Bottle Type | Water Bottle |
| Is It Recyclable | Recyclable |
| Type Of Cap | Screw Cap |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 100000 Piece |
| Color | Green |
| Material | Polypropylene |
| Usage/Application | Hair Oil |
| Shape | Round |
| Brand | shivam packaging |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Diameter | 24 mm |
| Color | White |
| Material | HDPE |
| Shape | Mushroom |
| Bottle Type | Soda Bottle |
| Is It Recyclable | Recyclable |
| Type Of Cap | Bottle Cap |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Material | Plastic |
| Neck Size | 100 mm |
| Type | Flip Top Caps |
| Shape | Square |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details