Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry





| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Materials | PET |
| Color | White |
| Usage/Application | HAIR OIL |
| Size | 100 ML |
| Design Type | CYLINDER TYPE |
| Shape | ROUND |
| Weight | 13 GM |
| Cap Type | Flip Cap |
| Material | PP PET |
View Complete details




| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Color | Transparent |
| Size | 100 ML |
| Design Type | PLAIN |
| Shape | ROUND |
| Cap Type | Flip Cap |
| Material | PP PET |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100ml |
| Material | HDPE |
| Shape | Round |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Color | WHITE |
| Usage | Shampoo |
| Design Type | Standard |
| Cap Size | 19MM |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details









| Capacity | 250 ml |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Pattern | Plain |
| Feature | Recyclable |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details






| Minimum Order Quantity | 1075 Piece |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | For Business Use |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Reusable, Recyclable |
| Usage and Application | Personal Care Products |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details









| Capacity | 100 ml |
| Color | Transparent |
| Shape | Cylindrical |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Neck Diameter | 20 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Capacity | 100 ml |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Color | Transparent |
| Shape | Round |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Material | High Density Polyethylene (HDPE) |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Screw Cap |
| Shape | Round |
| Features | Recyclable |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details