Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry







| Capacity | 500 ml |
| Material | HDPE |
| Cap Type | Spray Pump |
| Packaging Size | PLASTIC LINER PACK |
| Color | White |
| Use For Storage | Chemical |
| Shape | Round |
| Neck Size | 28 mm |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details





| Minimum Order Quantity | 1075 Piece |
| Shape | Cylindrical |
| Color | White |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Recyclable, Reusable |
| Usage and Application | Personal Care Products |
| Country of Origin | Made in India |
| Capacity | 50 ml |
View Complete details