Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry







| Type | Flip Top Caps |
| Material | Plastic |
| Usage/Application | Mineral Water |
| Neck Size | 100 mm |
| Shape | Square, Round |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details








| Minimum Order Quantity | 3000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Material | HDPE |
| Color | WHITE |
| Shape | ROUND |
| DECORATION OPTION POSSIBLE | YES |
| Cap Type | Dispenser Pump |
| Max Flow Rate | 18 |
| Feature | Leak Proof |
| Usage | Shampoo |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details












| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Capacity | 200 ml |
| Color | White |
| Shape | Cylindrical |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Neck Diameter | 24 mm |
| Country of Origin | Made in India |
| BRAND | SHIVAM PACKAGING |
View Complete details







| Minimum Order Quantity | 5000 Piece |
| Shape | Square |
| Color | White |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Pattern | Plain |
| Material Grade | Non Food Grade |
| Features | Reusable, Recyclable |
| Usage and Application | Personal Care Products |
| Capacity | 50 ml |
View Complete details