Surat, Gujarat
GST No. 24ABJFS2367L1ZS
Call 0804730073293% Response Rate
Send Enquiry






| Capacity | 100ml |
| Material | PET |
| Shape | Round |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Color | TRANSPARENT |
| Usage | Shampoo |
| Cap Size | 24 MM |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details









| Minimum Order Quantity | 2000 Piece |
| Capacity | 100 ml |
| Color | WHITE |
| Packaging Type | PLASTIC LINER PACK |
| Material | Plastic |
| Cap Type | FLIP TOP CAP |
| Design Type | ROUND |
| Shape | ROUND |
| Size | 100 ML |
View Complete details







| Capacity | 200 ml |
| Materials | HDPE |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Plain |
View Complete details








| Capacity | 200 ml |
| Materials | PET |
| Color | Transparent |
| Cap Type | Flip Top Cap |
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Plain |
View Complete details